ЕКИП

УНГ И ЛИЦЕВО-ЧЕЛЮСТНА ХИРУРГИЯ

Проф. д-р Венцислав Цветков, унг завеждащ, унг хирург, унг операции, унг заболявания

УНГ хирург

Проф. д-р Венцислав Цветков

Проф. Д-р Венцислав Цветков е специалист по оториноларингология с повече от 25 годишен стаж. Завършва медицина в София през 1987.

Проф. д-р Румен Бенчев, унг хирург, унг специалист

УНГ хирург

Проф. д-р Румен Бенчев

Проф. д-р Румен Бенчев е специалист по оториноларингология с повече от 20 годишен стаж. Завършил в Медицинска Академия София.

Доц. Христо Златанов, УНГ специалист, УНГ консултант, унг хирургия, естетична лицева хирургия,

УНГ консултант

Доц. д-р Христо Златанов

„Безкръвни хирургични техники в оториноларингологията – лазерхирургия, радиотермоаблация, ултразвукова хирургия“.

Доц. д-р Николай Янев, лицево-челюстна хирургия, унг хирург

Консултант по Лицево-челюстна хирургия

Доц. д-р Николай Янев

Доц д-р Николай Янев притежава двойно образование по Медицина (MD) и Стоматология (DMD). Лицево-челюстна хирургия (ЛЧХ).

Доц. Люба Друмева, УНГ специалист, унг болести, заболявания на гласа, ларинкс

Доц. Люба Друмева

Доц. Люба Друмева е специалист УНГ и фониатър с над 40 г. стаж. Успешно лекува пациенти със заболявания на гласа и с гласови професии. Завършва Медицински университет София

Зекерия Батмаз, УНГ специалист, оториноларингология, унг болести, аудиометрия

Д-р Зекерия Батмаз

Специализант по Оториноларингология. Придобива Висшето си медицинско образование в Медицински факултет към Софийски университет.

Д-р Лилия Георгиева

Д-р Лилия Георгиева

Д-р Лилия Иванова Георгиева е специалист по УНГ болести.

Д-р Теодора Димитрова, унг специалист, унг болести

Д-р Теодора Димитрова

Д-р Теодора Димитрова е специалист по Оториноларингология. Завършила е в Медицински Университет – гр. Плевен.

Бановски, УНГ специалист, УНГ болести

Д-р Николай Бановски

Специализира в заболявания на гърлото и носа. Работи с ултрасижън и radiotermo coagulatio.

Д-р Здравко Цолов

Д-р Георги Хаджиев, дентална медицина, лицево-челюстна хирургия

Специалист дентална медицина

Д-р Георги Хаджиев

Завършил Факултета по дентална медицина, гр. София. Защитил специаност по орална хирургия в същия факултет. Работил е във водещи клиники по дентална медицина.

Д-р Светослав Славков

Лицево-челюстна хирургия

Д-р Светослав Славков

Един от водещите специалисти в областта на лицево-челюстната онкология, травматология, реконструктивна и възстановителна хирургия в България.

Д-р Станимира Желязова, педиатър

Педиатър

Д-р Желязова

Д-р Станимира Желязова е лекар – педиатър по УНГ болести. Завършила е Висшето си Медицинско Образование в Медицински Университет гр. София.

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИЯ

Д-р Николай Костов, гастроентеролог, гастроентерология

Ръководител отделение “Гастроентерология“

Д-р Николай Костов

Д-р Николай Димитров Костов е завършил медицина във ВМИ град София 1981 г. Придобива специалност по Вътрешни болести във ВМИ – гр. София.

Д-р Тодорка Аргирова, гастроентеролог, гастроентерология

Гастроентеролог

Д-р Тодорка Аргирова

Д-р Тодорка Аргирова е специалист по Вътрешни болести и гастроентерология.

Д-р Величка Треновска, гастроентеролог

Гастроентеролог

Д-р Величка Треновска

Завършва медицина в МУ – Пловдив. Работила като интернист в ЦСМП – Благоевград.

ОТДЕЛЕНИЕ ПО АНАСТЕЗИОЛОГИЯ И ИНТЕНЗИВНО ЛЕЧЕНИЕ (ОАИЛ)

Д-р Ясен Арабаджиев, анестезиолог

Анестезиолог

Д-р Ясен Арабаджиев

Д-р Ясен Арабаджиев е завършшил медицина през 1991 г. във ВМИ – гр. Варна. Придобива специалност „Анестезиология и реанимация” в МУ гр. София.

Д-р Нина Даракчиева

Анестезиология и интензивно лечение

Д-р Даракчиева

Д-р Нина Даракчиева е завършила медицина през 1973 год. в Медицинска академия, гр. София.

ДЕРМАТОЛОГИЯ И ЕСТЕТИЧНА МЕДИЦИНА

Д-р Емил Бърдаров, дерматология, естетична медицина, лифтинг

Специалист по Дерматология, Венерология, Естетична медицина

Д-р Емил Бърдаров

Д-р Емил Бърдаров е специалист по дерматология и естетична медицина към МБАЛ ЕВРОПА.

Д-р Иво Литов, дерматология, дерматохирургия

Специалист по Дерматология и Дерматохирургия

Д-р Иван Литов

Д-р Литов e дерматолог и дерматохирург с дългогодишна практика. Специализирал е в клиниката по дерматология и венерология към Военномедицинска академия.

Д-р Валентина Брощилова, дерматология, хистопатология, диагностика на кожни заболявания

Специалист по Дерматовенерология и хистопатология

Доц. д-р Валентина Брощилова

Доц. д-р Брощилова е с дългогодишен опит в областта на кожните и венерическите заболявания.

Д-р Наталия Чилингирова

Онколог

Доц. д-р Наталия Чилингирова

Завършва медицина през 2011 г. в Медицински Университет – София. Специализира в Университетска Болница Цюрих, Клиника по медицинска
онкология.

ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ

Д-р Веселин Динев, пластичен хирург, пластична хирургия

Пластичен хирург

Д-р Веселин Динев

Д-р Веселин Динев специализира пластична, естетична и реконструктивна хирургия изцяло в Париж – Франция. Той започва своето обучение в най-голямата клиника – St. Louis.